Vrijwilligers maken het verschil!

09 april 2018


Als vereniging zetten wij graag eenmaal per jaar onze vrijwilligers voor een dag extra in het zonnetje. Dit als dank voor het vele werk wat onze groep vrijwilligers toch altijd maar weer voor elkaar krijgt.

Op 18 maart was men welkom in Hedel waar we, ondanks de frisse wind, lekker sportief aan de gang zijn gegaan met boerengolf. Aan het einde van de middag toog de groep weer richting ons clubhuis waar iedereen heeft mogen genieten van een goed verzorgd koud & warm buffet. Onder het genot van een drankje en goede muziek van Recovert kon men vervolgens gezellig de vrijwilligersdag afsluiten tot in de late uurtjes.

Ps. de credits voor de video gaan naar Henk Beerens.
Voor een overzicht van alle foto's van de dag kijk je hier

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 416 320 533

Park De Schroef

Prins Hendrikstraat 82
5151 GB Drunen