Clubkampioenschappen: op jacht naar de hoogste eer

08 februari 2019


Beste leden,

Het nieuwe tennisseizoen is van start gegaan en dat betekent dat de Clubkampioenschappen weer voor de deur staan. Deelname is voor onze leden de ultieme kans om tegen clubgenoten te tennissen en nieuwe mensen te ontmoeten.

De Clubkampioenschappen worden gehouden van zondag 24 maart tot en met zaterdag 30 maart. Je kunt jezelf inschrijven, tot en met 18 maart, voor 2 onderdelen. In de categorieën 3 t/m 9 geldt een open inschrijving. Voor de categorieën 7 en 8 is er keuze uit open, 35+ of 50+. Om onze leden tegemoet te komen mag je onbeperkt verhinderingen opgeven. Met deze maatregel hopen wij de drempel voor deelname te verlagen.

Hoe gaaf zou het zijn als onze leden zich massaal inschrijven. Samen gaan we er een heerlijk toernooi van maken waarmee we het clubgevoel hoog houden. Schrijf je hier snel in en ga de strijd aan voor de hoogste eer: Clubkampioen van L.T.C. Achter de Bogen.

Met sportieve groet,
De Toernooicommissie 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 416 320 533

Park De Schroef

Prins Hendrikstraat 82
5151 GB Drunen