Clubkampioenschappen 2020

11 februari 2020


Beste leden,

Het nieuwe tennisseizoen is van start gegaan en dat betekent dat de Clubkampioenschappen weer voor de deur staan. Deelname is voor onze leden de ultieme kans om tegen clubgenoten te tennissen en nieuwe mensen te ontmoeten. Tevens is het de ideale voorbereiding op de Voorjaarscompetitie.

De Clubkampioenschappen worden gehouden van maandag 23 maart tot en met zaterdag 28 maart. Je kunt jezelf inschrijven, tot en met 14 maart, voor 2 onderdelen. In de categorieën 3 t/m 9 geldt een open inschrijving. Voor de categorieën 7 en 8 is er keuze uit open, 35+ of 50+.

Hoe gaaf zou het zijn als onze leden zich massaal inschrijven. Samen gaan we er een heerlijk toernooi van maken waarmee we het clubgevoel hoog houden. Schrijf je hier in en ga de strijd aan voor de hoogste eer: Clubkampioen van L.T.C. Achter de Bogen.

Met sportieve groet,
De Toernooicommissie

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 416 320 533

Park De Schroef

Prins Hendrikstraat 82
5151 GB Drunen